doorlvivua
doorlvivua
Львов, вул. Стрийська, 121а
Фото  1 Промислові секційні ворота 132936

Промислові секційні ворота

8710 грн
Купить
Код 132936
Поставщик doorlvivua
Сайт поставщика www.door.lviv.ua
Производитель DoorHan
Единица измерения 1 шт
Оценка

Описание

Промислові секційні ворота DoorHan серії ISD01 спеціально розроблені для застосування на промислових об'єктах, завдяки чому вони здатні витримувати великі експлуатаційні навантаження. Ворота виготовляються з сендвіч-панелей, які складаються з двох оцинкованих сталевих листів, заповнених пенополіуретаном. Торсіонний механізм воріт розрахований на інтенсивну експлуатацію і витримує від 50 до 100 тисяч циклів відкриття / закривання, а два сталевих троса мають семиразовий запас міцності. Торсіонний механізм, який застосовується для врівноваження полотна воріт, може встановлюватися за допомогою системи Quick Fix, яка є унікальною розробкою компанії DoorHan - вона дозволяє максимально прискорити час монтажу (в 4 рази в порівнянні з аналогами, пропонованими на ринку воріт).
Спеціальна конструкція сендвіч-панелей забезпечує термо-і звукоізоляцію воріт, а використовувана по периметру полотна система ущільнювачів робить їх герметичними. Установка на ворота термостійкого нижнього профілю із застосуванням технології Т-bridge найбільш ефективно перешкоджає проникненню холоду в приміщення.
Промислові секційні ворота DoorHan безпечні в експлуатації, незалежно від інтенсивності використання. Це забезпечується за рахунок застосування в їх конструкції спеціальних пристроїв від розриву тросів і пружин. Така багаторівнева система безпеки, а також пристрій від розриву пружини запобігають падінню полотна воріт.
Для природного освітлення і огляду внутрішнього простору приміщення, ворота виконуються комбінованими з сендвіч-панелей і панорамних секцій.
Детальна інформація:http://www.door.lviv.ua/sekcijni-vorota-seriya-isd-01/2869-promislovi-sekcijni-vorota-isd-01-rozmir-3400-mm-kh-2500-mm.html
Ми будемо раді бачити Вас у нашому виставковому залі за адресою м.Львів , вул.Стрийська 121 А 
Ціна 8710 грн

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения