doorlvivua
doorlvivua
Львов, вул. Стрийська, 121а
Промислові секційні ворота

Промислові секційні ворота

8710 грн
Купить
Ед. изм. 1 шт
Поставщик doorlvivua
Сайт поставщика www.door.lviv.ua
Производитель DOORHAN
Оценка

Описание

Промислові секційні ворота DoorHan серії ISD01 спеціально розроблені для застосування на промислових об'єктах, завдяки чому вони здатні витримувати великі експлуатаційні навантаження. Ворота виготовляються з сендвіч-панелей, які складаються з двох оцинкованих сталевих листів, заповнених пенополіуретаном. Торсіонний механізм воріт розрахований на інтенсивну експлуатацію і витримує від 50 до 100 тисяч циклів відкриття / закривання, а два сталевих троса мають семиразовий запас міцності. Торсіонний механізм, який застосовується для врівноваження полотна воріт, може встановлюватися за допомогою системи Quick Fix, яка є унікальною розробкою компанії DoorHan - вона дозволяє максимально прискорити час монтажу (в 4 рази в порівнянні з аналогами, пропонованими на ринку воріт).
Спеціальна конструкція сендвіч-панелей забезпечує термо-і звукоізоляцію воріт, а використовувана по периметру полотна система ущільнювачів робить їх герметичними. Установка на ворота термостійкого нижнього профілю із застосуванням технології Т-bridge найбільш ефективно перешкоджає проникненню холоду в приміщення.
Промислові секційні ворота DoorHan безпечні в експлуатації, незалежно від інтенсивності використання. Це забезпечується за рахунок застосування в їх конструкції спеціальних пристроїв від розриву тросів і пружин. Така багаторівнева система безпеки, а також пристрій від розриву пружини запобігають падінню полотна воріт.
Для природного освітлення і огляду внутрішнього простору приміщення, ворота виконуються комбінованими з сендвіч-панелей і панорамних секцій.
Детальна інформація:http://www.door.lviv.ua/sekcijni-vorota-seriya-isd-01/2869-promislovi-sekcijni-vorota-isd-01-rozmir-3400-mm-kh-2500-mm.html
Ми будемо раді бачити Вас у нашому виставковому залі за адресою м.Львів , вул.Стрийська 121 А 
Ціна 8710 грн

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Ворота автомат и обычные

Изготовление, доставка, установка.

От производителя! Любые размеры.

www.vorota-kiev.com.ua
Реклама на Промобуде -Жми!

Пакет

Полный комплекс

Только для компаний стройотрасли!
Нужны клиенты? Кликай!

Комплексная интернет-реклама

от профессионалов

Продаём доллары со скидкой!