doorlvivua
doorlvivua
Львов, вул. Стрийська, 121а
Фото  1 Вікна металопластикові . Ціни виробника. 144160

Вікна металопластикові . Ціни виробника.

677 грн
Купить
Код 144160
Поставщик doorlvivua
Сайт поставщика www.door.lviv.ua
Единица измерения 1 шт
Производитель Epsilon
Оценка

Описание

Вікна металопластикові . Ціни виробника. 
Ми пропонуємо Вам металопластикові конструкції і з профілю "Epsilon", що володіє високою тепло- і звукоізоляцією, стійкістю до руйнівних дій зовнішнього середовища, не боїться морозів і вологи, не підтримує горіння, стійкий до процесу старіння, не сприяє нагромадженню вологості й розвитку грибків , відмінно зарекомендувавший себе в українських умовах.
Шорока лінійка профільних систем "Epsilon" дозволяє забезпечити потреби будь-якого замовника. У асортименті є 3-х камерні Rotta, 4-х камерні Epsilon 63 , 5-ти камерні Optima 70 мм системи. У наших виробах застосовуються найрізноманітніші склопакети: звичайні, енергозберігаючі, двокамерні, тоновані.
Як фурнітура у виробах нашої фірми використовується високоякісна продукція "Siegenia - Aubi" фурнітура Зігенія - поставляється одним з найбільших виробників даного виду продукції. Віконна фурнітура Siegenia - Aubi володіє унікальними властивостями, завдяки яким продукція нашої компанії успішно вирішує не лише теплозахисні і звукоізоляційні завдання, але і забезпечує надійний захист від злому, підтверджений випробуваннями. 
Широкий вибір ламінації віконних конструкцій що дозволяє додати індивідуальності і елегантному вигляду вікна. Ексклюзивні види ламінованих конструкцій які імітують дорогі породи дерева , а також імітація дорогоцінного металу.
Виготовлення нестандартних віконних конструкцій, такі як: арки, трапеції, трикутники.
Детальніша інформація: http://door.lviv.ua/epsilon-standart-4-kamernij-profil-vikna/2136-povorotne-vikno-.html
Зателефонуйте і отримайте консультацію прямо зараз!
Наші телефони у Львові:
тел/факс:(032) 247-22-28
моб. (098) 457-55-43
Адреса виставкового залу :
м.Львів,вул.Стрийська 121 А

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Другие предложения